Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítám vás na českém fóru o TH =o). Nelekejte se, že tu zatím nic není =o) a nebojte se sem něco písnout ;o).
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Welcome :)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Lucka
Admin
Lucka


Poeet p?íspivku : 196
Localisation : CZ / HK
Registration date : 09. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: Welcome :)   Welcome :) Icon_minitimeSat Feb 10, 2007 4:03 pm

Tááák vás tu všechny vítám Very Happy
Napadlo mě, že by mělo existovat nějaký místo, kde se budou moct sejít všichni fanoušci (dobře, asi spíš fanynky Smile ) TH . Spousta lidí chodí na blogy, ale nikdo určitě nechodí na všechny . . . Taky hodně lidí chodí na chaty, ale tam se vždycky objeví nějací potrhlí anti. Je docela nepříjemný se s někmý bavit a přitom číst, co by kdo dělal s TH bo kam by je poslal nebo takový ty trapný keci.
No a potom taky je dost lidí, co objeví bo mají něco s TH, o co by se chtěli podělit. Jenže když nemají vlastní blog, tak je to docela těžký . . .
Bo se prostě chcete na něco zeptat, zjistit něco a takový věci Wink .
Takže od toho je tu tohle forum Smile .
Zatím tu toho moc není, ale to se doufám brzo změní Wink . Vůbec se nebojte založit nový téma bo něco zkomentnout bo se k něčemu vyjádřit bo tak něco Smile . Všechno komentujte Smile . Od toho to tu je Smile .

Možná mě znáte Smile . Jmenuju se Lucka alias Jaser a mám blog www.tokiohotelweb.blog.cz . Takže odtud mě možná někdo bude znát Smile . Ale jinak je mi 15, jsem z Hradce Králové a zbožňuju TH Smile . K tomu už asi není, co dodat Smile

A ted´ trochu jinam Smile :
Pokud máte něco, o co byste se chtěli podělit, tak stačí najít kategorii, do který to spadá, potom taky fórum a založit NOVÝ TÉMA.
Vždycky si nejdřív skontrolujte, jestli už tu takový téma není a až potom ho založte.
A taky varuju: lidi, který tu budou urážet TH, sprostě nadávat nebo něco takovýho, okamžitě mažu i s jejich blbýma řečma Very Happy . Takže vážně nemá cenu se pokoušet . . .

Takže toto by bylo takový začáteční shrnutí =o). Doufám, že se vám tu bude líbit a že sem budete rádi a dlooouho chodit Wink

Páápiq Lucka Smile
Návrat nahoru Goto down
https://tokiohotel.forumczech.com
Niki-niki




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 16. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: připomínka   Welcome :) Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 7:56 pm

ČUSÍK, NECHCI TI DO TOHO NĚJAK REJPAT, NÁPAD FORA JE DOBRJW, KONEČNĚ NĚCO TAKOVÝHO I V ČR, ALE NADPIS TOHOHLE ODDĚLENÍ BY ASI CHTĚL TROCHU GRAMATICKY POUPRAVIT ("MOJE KECY", NIKOLIV "KECI") ... PŮSOBÍ TO URČITĚ LÍP, JESTLI TO BYL ZÁMĚR,T AK NE MOC DOBŘE VOLENÝ Smile)
Návrat nahoru Goto down
Lucka
Admin
Lucka


Poeet p?íspivku : 196
Localisation : CZ / HK
Registration date : 09. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Welcome :)   Welcome :) Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 11:44 pm

Niki-niki napsal:
ČUSÍK, NECHCI TI DO TOHO NĚJAK REJPAT, NÁPAD FORA JE DOBRJW, KONEČNĚ NĚCO TAKOVÝHO I V ČR, ALE NADPIS TOHOHLE ODDĚLENÍ BY ASI CHTĚL TROCHU GRAMATICKY POUPRAVIT ("MOJE KECY", NIKOLIV "KECI") ... PŮSOBÍ TO URČITĚ LÍP, JESTLI TO BYL ZÁMĚR,T AK NE MOC DOBŘE VOLENÝ Smile)

nooo, co já vím, tak se po c vždycky píše měkký i Smile
Ale to je jedno Smile Ptže mi to nesedí ani jedno Very Happy Takže jsem radši změnila nadpis Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://tokiohotel.forumczech.com
Niki-niki




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 16. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: uf   Welcome :) Icon_minitimeSat Feb 17, 2007 2:15 pm

NO TAK TAKHLE JE TO APSOŇ SPRÁVNĚ,T AKŽE OK Smile ALE MUZU TĚ UJISTIT, ŽE KECY SE OPRAVDU PÍŠÍ S TVRDÝM, PROTOŽE SE TO SKLOŇUJE PODLE "HRAD" - KEC BEZ KECU, HRAD BEZ KRADU, HRADY, KECY... TAM TI ŽÁDNÝ C NEPOMŮŽE...
Návrat nahoru Goto down
emo.love

emo.love


Poeet p?íspivku : 56
Age : 32
Localisation : Aš ,takovej zapadákov na západě =)
Registration date : 12. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Welcome :)   Welcome :) Icon_minitimeSat Feb 17, 2007 4:38 pm

Cože !!!? Co máš z čestiny? Po c je vždycky měkký I a názajem, že je to podle vzoru hrad !! scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.emotion.love.blog.cz
Scarlett

Scarlett


Poeet p?íspivku : 17
Age : 31
Localisation : Prágl
Registration date : 16. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Welcome :)   Welcome :) Icon_minitimeSat Feb 17, 2007 8:30 pm

heh...lidi neřešte to!kecy sou plostě s Y a hotovo!!! lol! lol! a wim to jistě...takže kliiiid Sleep
Návrat nahoru Goto down
emo.love

emo.love


Poeet p?íspivku : 56
Age : 32
Localisation : Aš ,takovej zapadákov na západě =)
Registration date : 12. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Welcome :)   Welcome :) Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 3:01 pm

Scarlett napsal:
heh...lidi neřešte to!kecy sou plostě s Y a hotovo!!! lol! lol! a wim to jistě...takže kliiiid Sleep
mno neeee:lol!: Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.emotion.love.blog.cz
Niki-niki




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 16. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: ...   Welcome :) Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 5:40 pm

TAK UŽ SME SE SNAD DOHODLY, DROBNÉ POČÁTEČNÍ NESNÁZE JE TŘEBA NĚJKA PŘEKONAT flower

ZDAR VŠEM TVRDÝM Y PO C, I TY MOHOU BÝT NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Móňa

Móňa


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 11. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Welcome :)   Welcome :) Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 1:08 am

Niki-niki napsal:
TAK UŽ SME SE SNAD DOHODLY, DROBNÉ POČÁTEČNÍ NESNÁZE JE TŘEBA NĚJKA PŘEKONAT flower

ZDAR VŠEM TVRDÝM Y PO C, I TY MOHOU BÝT NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ Like a Star @ heaven
Mňo s tvrdým (Y) je to vždycky lepší ... lol! ... ale vážně jsou kecY a né kecI ... hlava - mapa ... study sunny
Návrat nahoru Goto down
Niki-niki




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 16. 02. 07

Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: ..   Welcome :) Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 8:47 pm

Very Happy já to vim moc dobře, sama sem tady o to tvrdý usilovala rendeer
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Welcome :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Welcome :)   Welcome :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Welcome :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O fóru / About forum :: Moje žvásty :D-
Přejdi na: